Buv.lv
Kategorijas

Precīzo urbumu restaurācija, atjaunošana ar metināšanas un koordinātu izvirpošanas metodi. Veicam remonta un apkopes darbus, praktiski visai lielgabarīta un mazgabarīta tehnikai, kuru izmanto visās tautsaimniecības sfērās, tai skaitā lauksaimniecības, ostas, meža, naftas ieguves un karjeru spec tehnikai. Mūsu izmantotā tehnoloģija ļauj veikt tehnikas remontu izbraukumā pie jums uz vietas, kā arī veikt remonta darbus grūti pieejamiem mezgliem, kas agrāk nebija iespējams vai bija ļoti sarežģīti.

 Kompānija Vestavia ir plaša profila metālapstrādes uzņēmums, kura ražo nestandarta 1001 metāla, alumīnija, nerūsējošā tērauda konstrukcijas un izstrādājumus pēc individuāla pasūtījuma.Alumīnija konstrukcijas tirgus specifika ir tāda, ka gandrīz 90% no pasūtījumiem ir individuāli pasūtījumi, t.i., katrs pasūtījums lielākā vai mazākā mērā atšķiras no pārējiem.

Viena no kompānijas Vestavia prioritātēm ir dažādas sarežģētības pakāpes virpošanas un frēzēšanas darbi. Veicam virpošanas un frēzēšanas darbus pēc Klienta skicēm, rasējumiem vai detaļu piemēriem. Pasūtījumus detaļu apstrādei pieņemam jebkuros apjomos.

 
 
 

Vestavia, Kauguru iela 2, Rīga, , Alumīnija metināšana, Metālapstrāde, Argona metināšana, Metāla konstrukcijas, Precīzo urbumu atjaunošana, Virpošanas un frēzes darbi, Nerūsējošā Tērauda Metināšana, Gultņu sēžu atjaunošana, Koordinātu izvirpošana, CNC virpošana, When:-Where:VestaviaKauguru iela 2,Rīga,LV

Ieteicams