Buv.lv
Kategorijas

STAFOR EKO, SIA

Kudigas 53a, Riga, Latvia
Telefoni: 26408999, 29219954, 67603399
Fakss: 67603399
Reģistrācijas Nr.: 40003892574

Jonu apkures katli, Krāsas kokam, Siltumnesēji

Kompānija „STAFOR EKO” dibināta 2007. gada 26. janvārī. Galvenie darbības virzieni:

ķīmisko un celtniecības produktu ražošana;
apkures iekārtu (jonu katli) un klimata kontroles automātikas ražošana.

Savā darbā kompānija akcentē jaunu, tirgū neesošu produktu izstrādi un ražošanu. Ar šo mērķi realizējas apjomīga pētnieciskā programma, kurā piedalās gan kompānijas personāls, gan pieaicināti augsti kvalificēti speciālisti. Liela uzmanība tiek pievērsta celtniecības materiālu un tehnoloģiju tirgus pētīšanai.

Viss kompānijas preču klāsts tiek pārdots ar tirdzniecības zīmi ”STAFOR”, kas ir reģistrēta kompānijas tirdzniecības zīme. Preču zīmes izmantošana atļauta tikai ar SIA "STAFOR EKO" atļauju.

Kompānija pastāvīgi rūpējas par produktu kvalitāti un drošību saskaņā ar Eiropas parlamenta un Padomes regulu (EK) Nr. 1907/2006 (REACH). Lielākā kompānijas produktu daļa, kas tiek pārdota, veiksmīgi izturējusi sertifikācijas procedūru, tai skaitā arī produkti, kas balstoties uz likumdošanu, nav obligāti sertificējami.

Rūpējoties par apkārtējās vides tīrību kompānija sadarbojas ar Vides ministriju un SIA "Zaļā Josta" izlietotās taras reģenerācijas un utilizācijas jautājumos. To apstiprina Apliecība par videi draudzīgu uzņēmumu.

STAFOR EKO, SIA, Kudigas 53a, Riga, , Jonu apkures katli, Krāsas kokam, Siltumnesēji, When:-Where:STAFOR EKO, SIAKudigas 53a,Riga,LV

  • У Вас жёсткая вода, У нас есть решение – NEWTON!

    У всех у нас на слуху телевизионные «страшилки» про известковый налёт «убивающий» стиральные машины и другую бытовую технику. К ним можно относиться серьёзно или с иронией, понимая, что в этой рекламе заинтересованы продавцы химических смягчителей воды.�?нтересно другое – действительно ли жёсткая вода представляет собой такую проблему?

Ieteicams