Buv.lv
Kategorijas

Sia Topelektro

hanzas 8-19, Rīga, Latvija
Telefoni: 25935110, 20267822
Reģistrācijas Nr.: 40003926048

Celtnieciba, Saimnieciskie darbi, Apsaimniekošana

Šis ir īstais laiks, lai izvērtētu sava uzņēmuma darbību, pielāgojot to jaunajiem tirgus apstākļiem. Šis ir arī piemērotākais laiks, lai atrastu uzticamus partnerus, kuri izprot šā brīža situāciju tirgū kopumā un spēj piedāvāt konkurētspējīgus pakalpojumus atbilstoši pieprasījumam.

SIA „Topelektro” ir uzņēmums, kas reaģējot uz jaunajiem tirgus apstākļiem un ekonomiskās situācijas sekām, ir apvienojis labākos speciālistus vienkopus, lai attīstītu un virzītu nepieciešamos pakalpojumus klāstu citā kvalitātē. Mēs uzskatām, ka šajā brīdī apvienojoties, mēs esam vēl vairāk atvieglojuši potenciālā klienta prasības ar profesionāliem, dažāda profila pakalpojuma speciālistiem. Mēs apvienojam vairākas nozares, specifikas, nodrošināt plašu pakalpojumu klāstu vienuviet.

SIA „Topelektro” ir uzticams partneris, kura mērķis rast vispiemērotāko un pieņemamāko risinājum un katrā konkrētajā gadījumā. Mums ir svarīgi, sniedzot savus pakalpojumus, izveidot ilgtspējīgu sadarbību, kurā partnera uzticamība un godprātība tiek augsti vērtēta. Izstrādājam tieši konkrētam klientam nepieciešamo pakalpojumu klāstu, vadoties no uzņēmuma specifikas tirgus īpatnībām un iespējām.

SIA „Topelektro” kā svarīgākās priekšplānā izvirza tādās vērtības kā uzticamība, godprātība, lojalitāte un profesionalit

Sia Topelektro, hanzas 8-19, Rīga, , Celtnieciba, Saimnieciskie darbi, Apsaimniekošana, When:-Where:Sia Topelektrohanzas 8-19,Rīga,LV

  • SIA Topelektro

    Katram cilvēkam vēlēšanās sagaidīt kopā brīvās dienas ģimenes, draugu lokā. Ņemot vērā ikdienas steigu, pārslodzi un cilvēku aizņemtību - dienas, nedēļas nogalei, jau izsīcis spēks un vēlme. Piedāvājam individuālu, konfidenciālu, kompitentu, drošu un kvalitatīvu Jūsu ikdienas visu veidu mājas darbu izpildi.

Ieteicams