buv.lv

Latvijas ražotāji

«VIGLON» dakstiņi

Jūrmala
Polimērsmilšu dakstiņi vairāk nekā 10 gadus ražojas un tirgojas Latvijas tirgū. Tie izgatavotas ar presēšanas metodi no kvarca smiltīm un PET izejvielas. Iespējama jebkurās krāsās, modeļa un apjoma dakstiņu izgatavošana.

«VILLA lux» ražotne

Rīga
Māju un pirts māju Latvijas ražotāji no profilētas brusas! Mums ir pilna cikla ražotne Latgalē. Rūpnīcas komplekta (sienas, spāres, montāža) aptuvenas izmaksas ~ 200 Ls/būves kv.m.

Vindecor

riga
alūzijas ražošana -izgatavojam pēc pasūtījuma, piegādājam, uzstādam.Žalūzijas apdruka, saules atstarojošais audums, rullo plastikāta logiem, rullo, mini rullo, horizontālās, vertikālās, jumta logiem, diena-nakts, romiešu, austriešu, franču, japāņu paneļu sistēmas.

SIA Working clothes / Velna / Darba apģērbi Робочая одежда

Rīga
Darba apģērbi / Specapģērbi. No ražotāja. Visu veidu, augstas kvalitātes un par pieņemamām konkurētspējīgām cenām : - Darba apģērbu pārdošana / 44- 64 - Darba apģērbu ražošana - Darba apģērbu īre - Darba apģērbu mazgāšana un remonts

SIA "Intema"

Rīga
Piedāvājam kvalitatīvo mīksto mēbeļu, gultu un ortopēdisko matraču izgatavošanu pēc individuāliem pasūtījumiem - mājām, restorānam, viesnīcām. Aicinam sadarbībai dizainerus, mēbeļu veikalus un prīvātās personas.

SIA "Amberlat Technology"

Rīga
Amberlat Technology ir laivu un karogmastu fabrika.Mūsu produkcija ir ražota Latvijā no moderniem, augstas kvalitātes stiklaplasta materiāliem.

Toteos

Корпусная и мягкая мебель Латвийского производства, хорошее качество приемлемые цены.

SIA RGRplus

Kandava
Ražojam un uzstādām. Betona stabus, koka un metāla žogus, Bīdāmos un veramos vārtus. Vārtu automātikas.

Fototapetes, SIA

Valmiera
Fototapešu ražošana, izgatavošana pēc individuāla pasūtījuma, tapetes, sienas uzlīmes, flīžu uzlīmes, tirdzniecība gan vairumā gan mazumā.