buv.lv

Būvmateriāli Celtniecības materiāli

Как избавиться от шума соседей?

Rīga
Skaņas izolācijas paneli sienu, grīdu, griestu, un starpsienu skaņas izolācijai. Augsta efektivitāte ar mazu biezumu, vienkārša un ātra montāža, vācu kvalitāti.

SIA AVEMAR LTD

Riga
огромный выбор строительных материалов для отделки дома внутри и снаружи, антикоррозионные работы и краски, очистка и покраска металла. Магнезитовый лист для утепления фасада. Краски и декоративная штукатурка Feidal

SIA "DASFA IR KO"

Вильнюс
Mēs piedāvājam augstas kvalitātes produktus: keramikas un betona flīzes, klinkera ķieģeļi, klinkera flīzes un bruģakmeņi, nano-Solutions klinkera, drenāžas sistēmas, notekcaurules un komplektiruyuschie elemnty jumta, jumta logi, difūzijas membrāna, bio kamīni.

SIA SINAL

RĪGA
Kvalitatīvas iekšdurvis(laminētas, finierētas un Pvc)no Baltkrievu,Ukrainas ražotājiem. Vairāk sīki iepazīties ar cenām un krāsojumu var mūsu salonā- Rīga,Daugavgrīvas iela 51.

Bioenergija

Siauliai
Паллетная заготовка, строителная дерева. Доски, бриси, биотоплива: брикеты, пеллеты, дрова.

SIA KM Trade

Rīga
Būvmateriāli,starpistabu durvis,metāla durvis,siltumizolācija,preces dārzam un mājai,tirdzniecība internetā

«Unitcom» SIA

Salaspils
Piedāvājam zaģētus un žāvētus dēļus, ēvelēti kokmateriāli vietējā tirgū, kā arī Eiropā, Āzijā un Tuvajos Austrumos. Piegāde pa dzelzceļu, ar kravas automašīnu vai jūras konteineriem.

SIA"ENECO"

Rīga
Интернет магазин www.eneco.lv предлагает широкий выбор Межкомнатных и Входных дверей по САМЫМ НАИЛУЧШИМ ценам в Риге.

I.K. "BuvMark"

Ventspils
Šobrīd esam vienīgi Kurzemē, kur Jums ir iespēja iepazīties un iegādāties modernus, ekskluzīvus, mūsdienu interjera prasībām atbilstošus apdares materiālus, lai veidotu mājīgumu un eleganci jūsu mājās, birojā un citās telpās.

LaiksCelt.lv SIA

Rīga
Būvmateriālu tirdzniecība, draudzīga apkalpošana, piegāde visā Latvijā un EU valstīs

www.BUVEJAM.lv

Rīga
Būvmateriālu tirdzniecība un piegāde. Internet veikals. Augstas klases materiāli par zemām cenām.www.buvejam.lv

SIA" Agents.lv"

Rīga
Veramo, bīdāmo, garāžas vārtu automātika CAME,PROTECO,BFT,NICE u.c., universālās un oriģinālās pultis, aksesuāri. Videonovērošana( analogā, AHD, IP), piekļuves kontrole.

SIA''AS Fasādes''

Rīga
SIA''AS Fasādes'' Latvijas tirgū piedāvā šķiedrcementa loksnes "LATONIT" ar un bez anti-grafiti pārklājuma. Cena sākot no 17, 69 euro/m2 pieejami toņi no ral vai ncs toņu katalogiem - toņu gamma m2 cenu neietekmē. Lokšņu izmēri: 1200 x 2500; 3000; 3500 mm 1500 x 2500; 3000; 3500 mm

SIA "Inženiertehniskās būves"

Jelgava
Pārdod pamatu blokus,sienu paneļi, grīdas plātnes.Ekskavatora pakalpojumi, ar šķērēm.

SIA "KETS LV"

Rīga
Plašā sortimentā pītie un metinātie sieti, metāliskas perforētas loksnes. Ka arī plašā sortimentā režģu klājumi un pakāpieni pēc pasūtītāja pasūtījuma un trapu metāla loksnes pakāpienu un klājumu izgatavošanai.