buv.lv

PAMATI

Копаем траншеи вручную

Riga
Rokam tranšejas. Аr rokām vai ar minitraktoru. Montažnieki ar lielu pieredzi. Komunikāciju guldīšana zemē. Kabelis un ūdensvadacaurules. Pieslēgums. Alumīnija un kapara kabeļis.

MasterCard ivanov

Riga
Urbsana urbuma urbuma skalošanas, urbuma aprikosana, urbuma pieslegsana, proektesana , Buber udens trasse

z/s "Mežrozes"

Vecpiebalga
Meža augsnes gatavošana, meža augsnes sagatavošana, jaunaudžu kopšana

SIA "Markvarta ģeotehniskais birojs"

Rīga
Uzņēmums izpilda plaša profila ģeotehniskos izpētes darbus augstā profesionālā līmenī, lai nodrošinātu dažādu paredzēto būvju projektēšanu, būvniecību un ekspluatāciju ar pietiekošu drošību un optimālu būvresursu un ekoresursu patēriņu, saskaņā ar Latvijas un ES normatīviem.

SIA "Crepido"

Ķekavas pag.
Krinner skrūvpāļi – unikāls pamatu risinājums ar ļoti plašu pielietojuma spektru. Galvenās skrūvpāļu priekšrocības – uzstādīšanas ātrums, nav nepieciešama iepriekšēja sagatavošana to uzstādīšanai, iespēja nepieciešamības gadījumā tos ātri demontēt vai pārvietot.

SIA"TREZO"

Riga
Буровые работы малогабаритным оборудованием диаметром до 250мм, глубиной до 30м. Для добычи воды, установки свай, столбов, свайных фундаментов.

SIA FIL

Riga
Kanalizācijas aku čuguna, kaltā čuguna un plastikāta lūkas, kā arī apaļas un kvadrātveida ūdens uztverējrestes; Dažādi diametri pēc Jūsu vajadzības!

Spec Tehnika Group

Rīga
Бурение скважин, по Латвии, ремонт скважины. Бурим под теплонасосы, качество гарантируем! Анализ воды, паспорт. Цена рыночная, договорная !

STEEL DIVISION

Рига
Zemju darbi, smilts piegāde, šķembas.

z/s Mihailovo

Рига
Būvējam rokas darba guļbūves. kvalitāti un atlaides garantējam.

konstantin calko

Рига
Izpildām celtniecības darbu visu kompleksu, pieredze 13 gadus.

sergejs

Рига
transportu am pakalpojumi. KAMAZ( 7 kb. ) bez brīvdienu. 14/ stunda. 55san/km. celtniecības smilts, melnzemes, šķembas piegāde (dažādai frakcijai)