buv.lv

APKURES SISTĒMAS, APKURES KATLI, KRĀSNI

SAKUTUS Stropterm

Rīga
Infrasarkanā apkure - apkures sistēma, kas dod siltumu pilnīgi jaunā veidā. Atšķirībā no tradicionālajām sistēmām, "Sakutus" imitē saules-zemes apsildes procesus, samazinot enerģijas patēriņu par 40-85% salīdzinājumā ar citiem mūsdienīgiem apkures sistēmām.

ПечникЪ

Riga
Mūrnieks ar 25-и gadu darba vairāk pieredzi. Krāvums, remonts un jebkādu krāsnu un kamīnu apkalpošana. Optimālu konstrukciju aprēķins. Alternatīvas apkures sistēmas. Saskarīgi darbi. Darbs pa visu Latviju!

e-floor.eu

Rīga
Piedāvājam elektriskās siltās grīdas - termoplēvi (energoplēvi). Termoplēvi klāj zem jebkura grīdas seguma (lamināta, linoleja, parketa, flīzēm utt). Tā ir tikai 0,3 mm plāna, veselīga un ekonomiska.

MasterPRO (частный мастер)

Jurmala
Celtniecības, remonta un restaurācijas kamīnu un krāšņu visu veidu un dizainu. Ieskaitot - remontu un būvniecību podiņu krāsnis un kamīni.

Rkrāsnis.lv

Strādājam Pa Visu Latviju.. Materiālus sagādājam
Ķieģeļu krāsnis, kamīn-krāsns, pirts krāsnis (kamenka), plītis, bbq. - mūsu mūrētas ķieģeļu krāsnis ir ekonomiskas un nodrošina ilgu siltumu. -Siltumu atdod ķieģeļu masa. - mūrējam pirts krāsnis (kur uguns iet caur akmeņiem), kamīn-krāsnis, taupības krāsnis. -Izbraucam pie klienta.

siltās grīdas

Rīga
Termoplēve (energoplēve) un termoregulatori siltās grīdas ierīkošanai. Termoplēvi klāj zem jebkura grīdas seguma (lamināta, linoleja, parketa, flīzēm utt). Tā ir tikai 0, 3 mm plāna, veselīga un ekonomiska. Ļoti labas cenas.

Zhejiang Zhongli Tools Manufacture Co., Ltd

Huzhen
Kamīni, krāsnis Zhejiang Zhongli Tools Manufacture Co, Ltd Tā piedāvā plašu kamīnu ieliktņiem, krāšņu, apkures katlu, krāšņu, pašu ražošanu. un meklē sadarbības partnerus. Ja Jums ir interese par mūsu produktiem, detalizēta informācija par mums var atrast mūsu mājas lapā: http://www.zjzltools.com un mūsu Facebook lapā.

SIA "SKUBS"

Olaines pagasts
Apkures sistēmu, katlu māju, individuālo siltummezglu montāža, projektēšana, serviss. Apkures sistēmas, siltummaiņu ķīmiskā skalošana. Gāzes katlu "Junkers", "Viessmann", "Buderus", "WOLF", "Ulrich", "Vaillant" apkope, remonts; degļu serviss; siltumsūkņu apkope, remonts.

Dūmvadu sistēma,,Tona''

Liepāja
Meklējam sadarbības partnerus, celtniekus un celtniecības uzņēmumus, lai piedāvātu mūsu dūmvadu sistēmas saviem klientiem. Kādēļ TONA? Tā ir Vācu kvalitāte! Unikāla, māla keramikas caurule, gatavota no dabīga materiāla, radīta izturīga, speciāli agresīvajai videi.

sia KAMINER

Riga
Krāsns, pirtskrāsns, kamīnkrāsns, skursteņu mūrēšana. Veicam tāmes sastādīšanu.Varam ieteikt labākos variantus. Ir iespēja parādīt jau veikto darbu bildes. Kamīna durtiņas.

SIA APKURE MĀJAI apkures sistēmas, celtniecība un remonta darbi

Rīga
Veicam celtniecības, remonta, renovācijas, uzstādīšanas, konstrukciju darbus. Konsultācijas, objekta apskate bez maksas. Kā arī piedāvājam mūsdienīgu, veselīgu, ekonomisku apkuri dzīvokļiem, mājām, birojiem, restorāniem, veikaliem, ražošanas telpām. Konsultācijas, objekta apskate, uzstādīšana.

SIA "Aura"

Daugawpils, Latvia
Projektēšana, montāža, apkures, kondicionēšanas jaunu sistēmu пуско-наладочные darbi, ventilācijas pa g. Daugavpils un visai Latvijas teritorijai

Печи-камины

Riga
Произвожу кладку и ремонт каминов,печей,уличных барбекю и мангалов.Строительство ведется в любое время года с учетом строительных норм и пожарной безопасности.Опытный мастер.стаж 35 лет

SIA "FERINGER BALTIJA"

Rīga
Feringer rūpnīcas pārstāvis Baltijas valstīs piedāvā augstas kvalitātes pirts krāsnis. www.feringer.lv