buv.lv

Apsardes signalizācija Videonovērošana Drošība

R&S

Riga
video noverosanas uzstadisana.signalizaciju un ugunsdrosibas signalizaciju uzstadisana. sekojosi pakalpojumi

Titan security group

Riga
Ugunsdrosibas sistemas apkalposana, apsardzes sistemas apkalposana un montaza. Video norerosana un apkalposana.

Apsardze 24

Rīga
системы охраны и видеонаблюдения продажа , установка , ремонт , программирование , анализ сметы предложим лучшие цены. установка Rīga Jurmala и район.техническая охрана объектов . HikVision Dahua DSC PARADOX

SIA BK Latvia

Rīga, LV-1021
Apsardzes sistēmas, Ugunsdrošības sistēmas, Piekļuves kontroles sistēmas, Videonovērošanas sistēmas

SIA BERGAMO

Riga/ Daugavpils
Jaunums: Bezvadu dumu detektori Pyrexx PX-1. 12 gadu garantija.

gsm-alarm.lv

Riga
Bezvadu GSM signalizācijas - jūsu mājas drošība bez abonēšanas maksas!

Eirosistēmas SIA

Rīga
Videonovērošanas sistēmas alkohola veikaliem un mazumtirdzniecības vietām. - analogās, HD-SDI un IP sistēmas; - konsultējam par tehnikas izvēli atbilstoši likuma prasībām; - veicam sistēmas reģistrāciju Datu Valsts inspekcijā.

AP-HELP SIA

Rīga, LV-1067
Mēs cenšamies iekarot savu klientu uzticību, tāpēc izmantojam individuālo pieeju, kā arī garantējam augstu kvalitāti un pakalpojumu veikšanas īsākus termiņus.

SIA "EMEM"

Piedāvājam video novērošanas sistēmu uzstādīšanu, nepieciešamo konfigurāciju kā arī apmācību, ja nepieciešams.

SIA "PROVODOK"

Daugavpils
Ārējo un iekšējo kameru uzstādīšana. Iespēja apskatīt video arhīvus, kā arī attālināti, izmantojot internetu. To piedāvā visas firmas, bet mēs sniedzam pakalpojumus uzstādīšanai videonovērošanas sistēmu ar plašāku integrāciju.

инженер

Рига
Mājas vadu vai bezvadu signalizācijas, videonovērošanas, namruņu un piekļuves sistēmu uzstādīšana un apkope ofisā vai mājā. Elektronikas inženieris ar augstāko izglītību un lielo pieredzi darbā ar drošības sistēmām. Jebkurā Latvijas vietā. Jā ir jautājumi zvaniet vai rakstiet uz e-pastu.

SIA “SECURITY TECHNOLOGY”

Riga
Mūsu darba pamats ir profesionāls kolektīvs, kas piedāvā saviem klientiem labas cenas un izcilu produkta kvalitāti, tāpat arī risinājumus Jūsu namam un biznesam ar attiecīgajām garantijām un pēcgarantijas laika apkalpošanu.

SIA"APSARDZES SISTĒMU SERVISS"

Rīga
Uzstādīsim apsardzes un ugunsdrošības signalizāciju Jūsu uzņēmumam vai privātīpašumam. Bezmaksas pieslēgšana pie apsardzes pults.