buv.lv

Mūrēšana Apmešana Urbšana

SIA Obra, мастер Валентин

Рига
Risināt sarežģīto obekty.Ne steidzās mainīt parketa grīda, vispirms apspriežas ar mums.

Romex Latvija

Rīga
ROMEX® vēlas Jums piedāvāt šuvošanu ar izturīgu, neizskalojamu ROMEX® bruģa šuvotāju uz epoksīda sveķu bāzes ar kvarca smilti. Materiāls paredzēts ilgi kalpojošu šuvju aizpildīšanai, kas kalpos vismaz 20 gadus! Ar 5 gadu garantiju!

SIA " Asteriks T"

Riga
Pikaramie griesti. Žalūzijas. Aizkaru stangas. Bīdamas durvis.Iebūvējamie skapji.

Wood Design factory

Riga
Koka parketa grīdas dēļi - Masīvkoka parketa dēļi (izgatavoti no viena vesela dēļa); - Trīsslāņu parketa dēļi (sastāv no trīs koka kārtām). Rakstveida parkets Izgatavojam visa veida un sarežģītības pakāpes rakstveida parketu (rieksts, ozols, osis, dažādas sarkankoku sugas u.c).

Parketa atjaunošana

Рига
Kvalitatīvi lieku parketu. Liela pieredze pa parketa restaurāciju. Tāpat: - slīpējums ( profesionāla vācu 220V tehnika ), - lakojums, - eļļa vai vasks, - dēļa piekravāšana. Palīdzēšu ar materiāla izvēli. Konsultācijas.

Meistars Andris E.

Jelgava
Kvalitatīvi veicu vannas istabas, virtuves, citu iekštelpu un virsmu flīzēšanas darbus. Materiālu sagāde, būvgružu izvešana, darbs ar reģipsi, hidroizolācijas ieklāšana, jaunas santehnikas un kanalizācijas

Parketa darbi - Slīpēšana, Ieklāšana, Restaurācija

Rīga
Parketa darbi - Ieklāšana, slīpēšna, restaurācija, lakošana, eļļošana, remonts.

sia Biedri Namdari

Рига
plaša profila meistari.. piedāvājam pakalpojumus pa jūsu telpas apdari (dzīvoklis, māja, ofiss)... liela darba pieredze (elektrība, santehnika, apdare ar jebkuru materiālu).. īsi termiņi... zvanāt

Xtreme Polishing Systems

Брянск
промышленные бетонные полы, упрочнение верхнего слоя бетона, полировка

SIA "MER-KA-BA"

Riga
Bezšuvju uzvelkami gristi. Faktūru un ziedu plats asortiments, matēti, satīns, lakas, marmors, zamšāda, daudzlīmeņi, ART griesti ar jebkuras attēlošanas izmantošanu, zvaigžņots debesjums. Mājai, ofisam, bāram, restorānam, baseina - jebkuru telpu.

SIA TRECE

Daugavpils, Kraslava
Piekaramie griesti.Plašs tekstūras un krāsas, matēts, satīns, lakas, marmors, zamšādas, daudzlīmeņu, ART griesti izmantojot jebkuru attēlu, zvaigžņotas debesis. Priekš mājas, biroja, bārs, restorāns, baseins, jebkuras telpas.

BIOPLAST

Rīga
Piedāvājam BIOPLAST šķidrās tapetes. BIOPLAST šķidrās tapetes izgatavo no kokvilnas šķiedras un celulozes – ekoloģiski tīrs un drošs materiāls.

SilkPlaster

Rīga
Šķidrās tapetes Silk Plaster vai citiem vārdiem dekoratīvais zīda apmetums, izgatavots no dabiskas izcelsmes materiāliem. Tādiem kā zīda šķiedras, tīra celuloze un dažādi dekoratīvie papildinājumi.

STUDIOdevine

Rīga
Sienu un dažādu interjera priekšmetu apgleznošana, kā arī dekoratīvās faktūras veidošana. Darbus veic pieredzējuši speciālisti ar atbilstošu augstāko izglītību, stažējušies Latvijā un Anglijā. Samaksa pēc darba apjoma + materiālu izmaksas. Veicam darbus sabiedriskās telpās un privātos objektos.

Master

Натяжной потолок Liepaja Лиепая. Предлагаю установку натяжных потолков. Плёночные потолки компании SarosDesign и тканевые потолки CLIPSO. Более подробная информация по телефону.