buv.lv

Jumts Segumi Jumta izbūve Segumu uzstādīšana

SIA BV BŪVE

Rīga un Rīgas rajons, Jūrmala
Būvējiet un remontējiet jumta segumu ar profesionāļiem. Piedāvājam operatīvu un kvalitatīvu jumtu remontu ar pielietojumu mūsdienīgu materiālu.

SIA JUMTI UN FASĀDES

Rīga, LV-1006
SIA "Jumti un Fasādes" nodarbojas ar kvalitatīvu, ekoloģiski tīru jumta materiālu – māla un betona dakstiņu, dabīgā šīfera, kapara, titāncinka, hidroizolācijas materiālu un zaļo jumtu sistēmu tirdzniecību.

SIA AK Building Contractor

Rīga LV-1046
SIA AK Building Contactor, profesionāli jumiķi, sniedz augstas kvalitātes būvdarbu pakalpojumus. Ar pieredzi vairākas Eiropas valstis. Uzmēris par velti. Strādā ar dažāda veida jumta sagumu.

SIA Jumtinieks

Rīga
Plakanā jumta seguma atjaunošana ar augstas klases materiālu: 6.50 EUR/m2 + PVN. Cenā ir iekļauts darbs un materiāls.

SIA BARONA JUMTI

Rīga
Barona jumti piedāva profesionālu metāla jumta krāsošanu.

Preconstruction

Rīga
Strādāju ar hidroizolācijas matreālu PVC mebrānu (Sika, Wolfin, Protan u.c.)

Jumta sniega barjeras

Rīga
Jumta sniega barjeras KULO no polikarbonāta. Jaunums tirgū. 12 cm garās sniega barjeras KULO izvieto šaha kārtībā uz jebkura jumta profilu.Viena sniega barjeras, piestiprināta tikai ar 4 skrūvēm, iztur slodzi līdz 1100 kg.

JMD Buvnieks

Lielvarde
Veicam pilnu jumta montāžu. Izgatavojam un montējam jumta seguma papildelementus. Kartīgs kolektīvs ar 10 gadu pieredzi Latvijas tirgū, piekļaujamies klienta velmēm līdz ideālam rezultatam.

SIA ''RRZ Celtnieks''

Riga
Visu veidu jumta darbi. Demontésim veco, ieklāsim jauno jumta segumu un veiksim ap to saistītos darbus. Vairaak ka 8 gadu pieredze! Zvaniet visu sarunaasim!

Бригада строителей 3

Рига
Veicu atri un kvalitativi jumta darbus(miksto segumu, ruberoida ). par loti sapratigam cenam un garanteju kvalitati-lielakiem jumtiem ir brigade kas sastav no 3 cilvekiem 3 meistari ar 12gadu pieredzi savi incstrumenti

SIA

Рига
Jebkuras sarežģītības jumta segumu darbi. Muerlat, spāru daļa, visu segumu ainu klājs, ūdensnoteku sistēmu uzstādīšana, bēgumu.

SIA "ABC JUMTS"

Rīga
SIA "ABC Jumts" veic visa veida jumta un skardnieku darbus: Jumtu remonts, visu veidu jumtu segumu klāšana, noteksistēmu montāža,industriālais alpīnisms. Varam izgatavot iebkurus produktus no skārda mūsu darbnīca. Dūmvadu izgatavošana no nerūsejošā tērauda jebkuras sarežģītības.

Building House

Riga
Jumtas, terases. balkonu hidroizolacijas darbi. Bēninu,pagrabu, gridu,fasades siltinašana ar poliuretana putam.

SIA Servisa Group

Rīga
Visu veidu jumtu segumu klāšana: jaunu jumtu ieklāšana, jumtu darbi, jumtu siltināšana, mikstie segumi, bitumena šindeļis, rannils, skarda darbi, hidroizolēšana, remonts ar saviem vai klienta materiāliem. Cenas pēc vienošanās. Darbus veicam kvalitātīvi un ar garantiju.

SIA ARM Grupa

Rīga
Metāldakstiņš, valcprofils, profilētās loksnes, bitumenu dakstiņš, naturāls dakstiņš, jumtu logi, uzkausējamie ruļļu materiāli, ruberoīds, konstruktīvie profili, angāri, skārdu darbnīca, ūdensnoteku sistēmas, celtniecības plēves, montāžas pakalpojumi