buv.lv

KOKMATERIĀLI KOKAPSTRĀDE

SIA "EKO-LIMIT"

Rīga
Galdniecība izgatavo eirotipa koka logus un durvjus, kā arī kāpnes no masīva: osis, ozols, lapegle, bērzs, dižskābardis priede. Ražojam masīvkoka un finierētas starpistabu durvjus, starpsienas un bīdāmās durvjus.

SIA "KALIFEKS"

Rīga
Piedāvājam neapzāģētus, sausos galdniecības dēļus (mitrums 8-10 %: ozols, osis, priede un citie). Mums ir pašu ražošana : kaltēšanas kameras, kokapstrādāšana, noliktava Olainē. Iepērkam apaļo mežu (baļķi). Aicinām piegādātājus sadarbībai.

Nordic Karelian Group

Riga
Pastāvīgi pirkt dēļi ražošanai paliktņiem Rīgā. Llgtermiņa līgumi. Maksājuma dienā pieņemšanas par kravas.

Meistars K.Zīlmanis

Ikšķiles novads
Koka nosaukumi un māju norādes (māju vai ielu nosaukumi). Pamatnes nestandarta formas priedes vai ozola.

SIA " KELTS un Ko"

Piņķi
Nodarbojamies ar visa veida grīdas dēļu ražošanu ( Bērza grīdas dēļi, Priedes grīdas dēļi, Terases dēļi ), kā arī ražojam vairāku profilu grīdlīstes, aplodas ( klēdes ). Var iegādāties arī Brusas, Latas, žāvētus dēļus ( 8 - 10 % )

SIA "BIVAT"

RIGA
Terases deli ir praktisks un uzticams materials gridas segumiem, kuri atrodas terases, balkonos, verandas, ka ari pirtis, baseinos, saunas. To izmanto ka segumu darza celiniem, ietvem, piestatnem.

GL " Koka darbi, mēbeles un nestandarta detaļu izgatavošana"

Rīga
Privātmāju būvniecība. Izgatavošana un koka logu, durvju, kāpņu, panelējumu restaurācija. Fasādes apšuve ar koku ar dekoratīviem elementiem. Vagondēlu izgatavošana, nokrāsošana.

SIA Meridiāns

Daugavpils
Dažādu materiālu apstrāde ar frēzēšanas un frēzēšanas – gravēšanas iekārtām ar CNC, 2D un 3D modelēšana. Iekārtas darba zona -2400*1500*150mm.

Start&Run

Метц
Ишу произвоителя, который сможет пилить мои размеры, на экспорт террасную и обшивочную доску из лиственницы А/В, плюс нестгоганую прод.Регулярные поставки. Пил. мат. из сосны местной, строганная, пропитка интисептик , ежемесячно 30 м3

NordTraders

Mērsrags
Termokoksnes terases un fasādes dēļi - 32x125x3600 - 22 EUR/m2 26x125x3600 - 20 EUR/m2

SIA "Afleks"

Rīga
SIA "Afleks" piedāvā iegādāties, BERNARDO kokapstrādes un metālapstrādes darba galdus. Plašākai informācijai sazināties pa tel. 20148888.

SIA GALDNIECĪBA AB

Rīga
Pēc individualā pasūtījumā izgatavosim finērētas durvis, koka logus un korpusa mēbeles. Visplašāka apdares materiālu izvēle, īsi termiņi un agstā kvalitāte.

UAB" Užmojai su garantijomis"

Укмерге
Постояно Покупаем необрезные берёзавые доски, естественой влажности, и сухии. Также пакупаем берёзавый кругляк. Литва,. г. Укмерге.

SIA Joinery

Rīga
Plaša klāsta kokmateriāli un mēbeles no masīvkoka, MDF, vai kāda cita materiāla. Kokmateriālu krāsošana, lakošana pēc individuāla pasūtijuma. Viss sākot no kājlīstēm beidzot ar virtuvēm, gultām, bērnu spēļu laukumiem utt.

собственник

Riga
Продам лес с собственного участка. 15 сосен. Необходимо срубить деревья и вывезти их. Также ищу фирму, занимающуюся выкорчёвыванием пней после спила. Предложений по дню и врмени встречи непостредственно на участке жду по указанному телефону 27117749. Сергей