buv.lv

LABIEKĀRTOŠANA

Ainavu dizainere Svetlana Barahtjanska ainavudizains.lv

Rīga
Ainavu dizainere Rīgā, Rīgas rajonā, Jūrmalā. Izstrādāšu un ierīkošu dārzu. Izstrādāju dārza dizaina projektu, ierīkoju, uzturu dārzu. Katrs dārzs - oriģināls darbs. Zvaniet!

SIA "Gardens"

Rīga
SIA "Gardens" piedāvā plašu pakalpojumu klāstu. No projekta līdz košai teritorijai dabā. Mēs ierīkojam dārzus, zālienus un kopjam tos, pļaujam koptu zālienu, aizaugušas teritorijas, kā arī zāģējam kokus un to zarus. Sīkāk par mums: www.gardens.lv

SIA BKZ Dizains

Rīga
Avārijas (bīstamo) koku zāģēšana. Zāģējam bīstamos kokus, zarus, sausos zarus, veidojam vainagus, kā arī visa veida zāģēšanas darbi grūti pieejamās vietās (virs jumtiem, elektrolīnijām, komunikācijām apstādījumiem, kapos, šauros iekšpagalmos u. c. ) ar alpīnisma paņēmieniem vai pacēlāju.

SIA "Zaļā Kompānija"

Ogre
Sniedzam teritoriju labiekārtošanas un apzaumošanas pakalpojumus. Nopļausim zālienu (pļaujmašīna, trimmeris), izlīdzināsim teritoriju, iestādīsim dzīvžogu, saplānosim dobes utt. Uzturēsim kārtībā Jūsu teritoriju, sakārtosim pavasarī un sagatavosim ziemai. Strādājam ātri un izpildam darbus laicīgi.

Частник

Рига
Ландшафтные работы. Озелинение и благоустройство территорий, садов. Клумбы, цветники, водоемы. А так же установка автоматической поливочной системы для газонов, клумб и цветников.

Bruģētaji

Rīga
Pieredzējuši bruģētāji uzliks Jums bruģi par pieņemamām cenām, ievērojot visas tehnoloģiskā procesa nianses. Lai aprēķinātu izmaksas bruģa segumam, mūsu meistaram ir jāizbrauc pie Jums un jāapskata teritorija, kas paredzēta bruģa ieklāšanai.

ART BETONAS.LT

Vilnius
Sistēma simulē sētas blokus sasmalcinātu granīta. Savākti no blokiem ir piepildīti ar betona balstiem masu. Viegla un ātra montāža neprasa šuvju. Liela izvēle krāsas un tekstūru, ir iespaidīgs šie tikumi, kas ļaus jums, lai izveidotu stabilu un prestižu vidi ap māju.

SIA "Grin Way"

Riga
Ainavu dizains, apzaļumošana, teritoriju labiekārtošana. Beramkravu piegāde: piegadājam smilti, dažādu frakciju granti, melnzemi, oļus, frēzētu asfaltu, sķembas un citas. Beramo kravu pārvadājumi ar pašizgāzējiem DAF(18 m3), МАN (12 м3). Pašizgāzēju noma. Ekskavatora NEW HOLLAND 115 B pakalpojumi.

SIA Viteral

Rīga
Aizkaru šūšana: romiešu, austriešu, franču, japāņu paneļi, pārklāji, spilveni. Aizkaru aksesuāri, stangas, sliedes, žalūzijas, moskītu sieti. Izbraucam ar paraugiem pie klienta, mērīšana, šūšana, piegāde un uzstādīšana. Izbraucam arī ārpus Rīgas. Strādājām arī brīvdienas.

Telpu uzkopšanas serviss "Hauslats"

Rīga
Telpu uzkopšana, telpu ģenerālā uzkopšana, telpu uzkopšana pēc remonta

Tree Climbers, SIA

Rīga
Arborists, kokkopis, koku kopšana, vainagu kopšana, koku zāģēšana, vainagu veidošana, koku ciršana, bīstamo koku zāģēšāna

SIA "Valmena Proclean"

Ogre
Telpu vienreizējā, ikdienas un ģenerālā tīrīšanu. Klientam tiek piegādāti kvalitatīvi sanitāri – higiēniskie tīrīšanas līdzekļi, kā arī dažādu izmēru netīrumus uzsūcošie paklājiņi.

SIA "V SERVICE"

Bruģēšana, asfaltēšana, bedrīšu remonts, teritorijas labiekārtošana, tehnikas noma

Latfences ŽOGI

Rīga
Metāla, Koka, Lauksaimniecības žogu uzstādīšana Teritorijas apskate un tāmes sastādīšana bezmaksas.

ООО "ИСЛА-ВЕРДЕ"

Минск
Экопарковка- индивидуальное парковочное место на зеленой зоне!