buv.lv

METĀLAPSTRĀDE, METĀLIZSTRĀDĀJUMI

Vestavia

Rīga
Viena no metālapstrādes kompānijas Vestavia prioritātēm ir dažādas sarežģētības pakāpes virpošanas un frēzēšanas darbi. Veicam virpošanas un frēzēšanas darbus pēc Klienta skicēm, rasējumiem vai detaļu piemēriem. Pasūtījumus detaļu apstrādei pieņemam jebkuros apjomos.

AMD metāls, SIA

Rīga
Izgatavojam izstrādājumus no lokšņu metāla (ciršana, locīšana, valcēšana, perforēšana, metināšana un metāla krāsošana). Detaļu izgatavošana pēc pasūtītaja rasējumiem sakot no 1 gb. Kvalitātes kontrole visos produkcijas izgatavošanas posmos.

SIA "IRONIL"

Baloži
Mūsu darbības galvenais virzieni ir plaša spektra pakalpojumi metālapstrādes sfērā, Inžiniertehniskie pakalpojumi(dīzeļdzinēju, kompresoru, sūkņu remonts, plānveida apkalpošana, avārijas brigādes pakalpojumi) un tehniskā sagāde.

SIA "Metālu Centrs"

Rīga
Mūsu sortimenta ir apaļās un taisnstūra caurules, leņķdzelži, plakandzelži, apaļdzelži, loksnes un daudz kas cits.Gadijumā ja vajadzīgas Jums preces nebūs noliktavā, tad mēs to varam iegadaties ne velāk par 7 dienam. Preces standarta garumi ir – 6m vai 12 m.

SIA BW group

Riga
Uzņēmums piedāvā dažādu piedāvājumu klāstu metināšanas, montāžas un demontāžas darbiem, kā arī remonta darbiem.

SIA ''METALMIX''

Rīga
Kāpnes, margas, vārti, sētas. Mākslinieciskā metāla kalšana. Nestandarta metāla konstrukcijas. Izstrādājumu metināšana ceha, kā arī uz vietas objektā. Strādājam bez brīvdienām.

SIA "AMD metāls"

Rīga
Izgatavojam izstrādājumus no lokšņu metāla (ciršana, locīšana, valcēšana, perforēšana, metināšana un metāla krāsošana). Metālkonstrukciju izgatavošana un uzstādīšana.

SIA GOLS F1

Rīga
Nerūsējošā tērauda furnitūra: • stikla savienošanai • kapnēm, terasēm, balkoniem, nojumēm • fasažu, liftu stiklu savienošanai, iekšējām sienām • bīdamām stikla sienām un durvīm, duškabīnes • interjera elementi specdizains Konsultēšana, projektēšana, montāža. GARANTIJA!

IK Lukturīši

Brocēni
- metālkonstrukciju izgatavošana un uzstādīšana, - speciālu iekārtu ražošana un uzstādīšana, - plastmasas metināšana jebkura biezuma loksnēm,

Decormetals.lv

Tukums
Piedāvājam kalto mākslas izstrādājumu plašu sortimentu – dažādas margas, nožogojumus, vārtus, vārtiņus, lukturus, kāpnes un daudz citu kalto izstrādājumu nosaukumu, tai skaitā galdus un krēslus un citus interjera priekšmetus.

SIA Metalfix

Riga
Sia Metalfix изготавливает металлоконструкции различной сложности, из черного, цветного металла и нержавейки. Лестницы, перила, ворота, oградки на кладбище, скамейки, заборы, решетки, навесы, так же предметы дизайна. и т. д. Работаем по индивидуальным заказам клиента, ваши идеи, наш опыт.

Kāpnes

Rīga
Izgatavoju dažāda veida metāla kāpņu margas, dažāda veida nožogojumus, žogus utt. Visa veida metāla apstrāde: metināšana, kalšana, locīšana, slīpēšana krāsošana utt.

SIA "AB Baltic"

Mežāres
Metāla konstrukciju rūpnieciskā krāsošana. Krāsu pārdošana. Metālkonstrukciju izgatavošana Kāpnes, margas. Aukstais cinks, grunti ar inhibitoru saturu. Virsmas tīrīšana ar lodīšu strūklu.

KMP Projekts

RIGA
Firam nodarbojas ar metalkonstruciju izgatavosanu un montazu. Mes izgatavosim pec jusu pasutijuma metala trepes, margas, vartus, zogs, un citas metalkonstrukcijas.