buv.lv

Logi Durvis Koka Plastikāta Metāla

Бригада мастеров BUV.LV

Rīga
Veco koka logu, durvju un mēbeļu renovācija. Logu un durvju uzstādīšana, mēbeļu salikšana. Žalūziju montāža. Visu veidu virsmu sagatavošana un krāsošana. Profesionālie mērītāja pakalpojumi.

SIA VRKOKS

Rīga
Mēs ražojam un pārdod interjera un eksterjera koka durvis vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība. Iekšdurvis par kārtību Rīgā (galdniecības).

marupes logi

Jaunmarupe
Furnitūra bērnu drošībai Logi un durvis Mārupes logi ir uzņēmums, kurā apvienotas zināšanas, nepieciešamās iemaņas un pilnvērtīga ražošanas bāze, lai īstenotu ikviena klienta pārdrošākās idejas stiklojuma jomā.

Vindecor

riga
Žalūzijas ražošana -izgatavojam pēc pasūtījuma, piegādājam, uzstādam.Žalūzijas apdruka, saules atstarojošais audums, rullo plastikāta logiem, rullo, mini rullo, horizontālās, vertikālās, jumta logiem, diena-nakts, romiešu, austriešu, franču, japāņu paneļu sistēmas.

SIA "EKO-LIMIT"

Rīga
Galdniecība ražo koka logus ar selektīviem stikliem sērijveida dzīvokliem un privātmājam. Koka logi tiek izgatavoti no līmētas Latvijas ražojuma brusas. Par pieņemamām cenām ražojam ārdurvjus un starpistabu durvjus, starpsienas un BĪDĀMĀS DURVIS.

SIA "KALIFEKS"

Rīga
Piedāvājam neapzāģētus, sausos galdniecības dēļus (mitrums 8-10 %: ozols, osis, priede un citie) logu, durvju izgatavošanai.

Plēves Logiem

Rīga, Юрмала, Лиепая, Вентспилс, Огре
Logu Plēves. Stiklu tonēšana, Pret saules starus plēves, Aizsargplēves logiem, matētās plēve. Spoguļplēves ar vienu virzenu redzamibu. Energoefektīvas plēve, logu aplīmēšana. Plēves noņemšana. Starpsienas aplīmēšana. Foto drūka, plotera darbi. Spoguļi, stikls

RILAT DOORS

Riga
Jau vairāk nekā 10 gadus mēs veiksmīgi strādājam Latvijas plastmasas logu un mēbeļu ražošanas tirgū. Šajā laikā produkcijas sortiments ir ievērojamā mērā paplašinājies, un šobrīd „Rilat Doors” salonā Jūs varat iegādāties: PVC, koka, alumīnija logus, durvis un bīdāmās sistēmas; Visa veida žalūzijas un moskītu tīklus; Virtuves, skapjus, korpusa mēbeles pēc pasūtījuma; Metāla un starptelpu durvis jebkurai gaumei.

IK JACINA

Rīga
PVC LOGI un DURVIS Metāla Durvis Garāžas vārti Iekšdurvis (Starpistabu durvis)

BUVCENTRS.LV - SIA TABUGER

Рига
STIKLS - VAIRĀK NEKĀ 100 VEIDI • SPOGULIS • VIRTUVES PANEĻI • STIKLA PAKETES • BŪVMATERIĀLI • BŪVMATERIĀLI • KOKMATERIĀLI • DURVIS • SILTUMIZOLĀCIJA • JUMTA SEGUMI • BLOKI, BRUĢIS • FURNITŪRA • MONTĀŽA UN PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ!

LD Baltija

Rīga
PVC logi un durvis premium klases 4 darba dienu laikā. Ražojam visu veidu, izmēru un krāsu PVC konstrukcijas no standarta līdz ekskluzīvam. Vairāk informācijas meklējat mūsu mājaslapā www.ldbaltija.lv

SIA Firma FM

Riga
Stikla starpsienas. Dažāda veida fiksētas, bīdāmās, saliekamās, ar durvīm vai bez tām; Stikla durvis. Vienviru, divviru durvis, veramās, bīdāmās; Stikla margas un norobežojumus. Balkoniem, kāpnēm, liftiem;

SIA VENTUM - Durvis un furnitūra

Daugavpils
Durvju salons 1.pasažieru ielā 12a piedāvā plašu durvju un durvju furnitūras izvēli. Salonā ir izstādīti vairāk nekā 50 durvju paneļu paraugi ar dažādu apdari. Kā arī piedāvājam ārdurvis, stikla, industriālās un ugunsdrošās durvis.

SIA "ESMA Group"

Riga
Koka logu un durvju ražotājs Latvijā. Pieejamas cenas. Bez starpniekiem. Augsta kvalitāte un modernie materiāli. 2 gadu garantija. Bezmaksas profesionālā konsultācija un mērījumi Rīgā. Uzstādīšana un piegāde visā Eiropā. Vairāk mūsu darbus bildes var apskatīt Facebook.com/esmagroup

SIA "LENS Grupa"

RIGA
Mūsu uzņēmums ir uzticams pārdevējs, kvalitatīvu, mūsdienīgu, dārgas un lēti,iekšdurvju, ieejas, metāla, kompozītmateriālu un koka durvju Latvijā.