buv.lv

Remontu darbi Celtniecības darbi

Vindecor

riga
Žalūzijas ražošana -izgatavojam pēc pasūtījuma, piegādājam, uzstādam.Žalūzijas apdruka, saules atstarojošais audums, rullo plastikāta logiem, rullo, mini rullo, horizontālās, vertikālās, jumta logiem, diena-nakts, romiešu, austriešu, franču, japāņu paneļu sistēmas.

Budka.lv

Riga
Saliekamie noliktavas konteineri; Biroja un Sanitārie konteineri; Celtniecības moduļi un celtnieku mājas; Apsarga moduļi un sarga posteņi; Jūras konteineri; IBC konteineru Noma un Pārdošana; Pagaidu nožogojums; Alumīnija torņi

Hunter recruitment agency

Rīga
Darbs Vācijā. DHL un DPD noliktavās.Alga 1200e.Darba diena 6.5 stundas.

Sidc Group

Riga
Ja Jums nav pieredzes pakalpojumu jomā – tā nav problēma! Uz kuģa vienmēr ir nepieciešamai dažādu jomu pārstāvji , arī tādās sfērās, kas neprasa iepriekšēju pieredzi. Tā kā uz kuģiem ir apmēram 300 – 1000 darbinieku skaits, Jums noteikti būs iespēja atrast ko sev piemērotu.

24 Fair Care

Все города
raota medmāsa . 1300 eiro / mēnesī.Trebovaniya:obligāti vācu valodas zināšanas (vismaz elementarnoe valodas prasmes); pārliecinieties, ka ir statuss privātuzņēmējs! (Lai būtu pašnodarbināta persona); EU pase

INVESTUM

Bauska
Ātrs Kredīts visā Latvijā Pret Nekustamo Īpašumu. Līdz 100'000 EUR. Zvaniet 27177070, rakstiet aizdevums@investum.lv ienāciet www.investum.lv

sia "Antik&Dekors"

Rīga
Antique Shop Gallery 452 "Antik & Dekors" pērk, pārdod un pieņem komisijas senlietu un mākslas. Piedāvājam kvalificētu atjaunošanas darbs. Ceram redzēt Jūs mūsu veikalā.

SIA Mix Max

Rīga, LV-1012
Mix Max ir vienīgais oficiālais pārstāvis Baltijā karogu mastiem no Zviedrijas “Vikingmast” Šie masti ir veidoti no stikla šķiedras, kā arī pieejami cita materiāla karogu masti. Alumīnija karogu masti no Krievijas ražotāja “SKY POLE”

AKB.LV

Riga
Nopirksim visa veida nolietotos svina akumulatorus. Aizbraukšu pakaļ.

ASD Group Sia ,cimdi, Individuālās darba aizsardzības līdzekļi.

Saurieši
Cimdi,apavi,apģērba,Individuālās darba aizsardzības līdzekļu vairumtirdzniecība.Instrumentu tirdzniecība.

apvienība FINtexPro

Ogre
Piedāvājuma dalībai iepirkumā sagatavošana ir sarežģīts un laikietilpīgs process, kas prasa no uzņēmēja samērā lielu resursu ieguldījumu. Piedāvājam Jums kvalificētu palīdzību piedāvājuma dokumentācijas sagatavošanā, noformēšanā saskaņā ar attiecīgā izsludinātā iepirkuma Nolikuma prasībām.

Лом аккумуляторов

Riga
Pērkam beigtus akumulatori,UPS, Pb.baterijas, par labām cenām. izbrauksim pie jums. . Aizbraukšu pakaļ, maksaju uzreiz.

SIA “BitBite”

Rīga
Augstspiediena mazgātājs Karcher K 5 Premium Car Spiediens (bar/MPa) 20-145 / 2-14,5 • Plūsmas apjoms l/h max. 500 • Maksimālā ūdens temperatūra ieejā (°C) max. 40 • Jauda (kW) 2,1

SIA SPACO

Rīga
„Tehnisko Tulkojumu” komanda īsteno tulkošanas projektus sadarbībā ar praktizējošiem inženieriem, tehnologiem un projektētājiem.