buv.lv

ŪDENSAPGĀDE, SANTEHNIKA, KANALIZĀCIJA

Spica

Latvija
ūdens spices uzstādīšana un visa veida santehnikas darbi. Mums ir iespēja uzstādīt spices praktiski jebkurā vietā.

Santehnik A

Riga
Visa veida santehnikas darbi. Planotie un avariju remontdarbi. Kanalizacijas tirisana, caurulvadu maina, ūdens skaitītāju nomaina, remonts/santehnikas nomaina (Tualetes, jaucejkrani, dusas kabines un citi). Stradajam visu diennakti, ari brivdienas

SIA Geosan

Rīga
santehnika ūdensapgāde kanalizācija ventilācija apkure būvprakses sertifikāts

SIA Ūdens būve

Rīga
- Ūdens mīkstināšanas iekārtas - Ūdens atdzelžosanas iekārtas - Dzeramā ūdens sagatavošanas iekārtas - Serviss

SIA SIVILLA

Daugavpils, Rēzekne,Rīga
BIOTUALETES portatīvās, mazum- un vairumtirdzniecība un piegade. Vācu uzņēmuma ENDERS produkcijas tirdzniecība Latvijā.

SIA Aligan group

Riga
Sniedzam dažada veida santehnikas darbu pakalpojumus. Ūdens apgāde Siltumapgāde Ventilācija Plašs pakalpojumu klāsts, ātrums, kvalitāte un saprātīgās cenās. Garantija par paveikto darbu

Baltijas radiatoru restaurators

Riga
Baltijas radiatoru restaurators piedāvā visa veida čuguna radiatoru restaurāciju, .

Meistars Bruno (SANTEHNIKIS.NET)

Rīga
Esmu kompetents Santehnikas un Apkures sistēmu meistars.Apkures, ūdensvada un kanalizācijas sistēmas uzstādu atbilstoši ražotāja tehniskajiem datiem.Garantija un zemas cenas. Info:santehnikis.net

UAB "AREMIKAS"

Rīga
Canal system - Grida iebuvejamie konvektori Radiatori regullus; sollarius; decor; inside. Dubel - gridas radiatori 36 krasas - bez maksas. Garantijas laiks ir 25 gadi! Vara-aluminija. Piegade Riga tikai 2-3 nedelu laika!

Remoteks S

Rīga
Dvieļu žāvētāju Interneta veikals - www.dvieluzavetajs.lv Mūsu kompānija - tā ir augsti profesionālu aizrautīgu speciālistu komanda, kura ar visu sirdi nododas jebkuram dvieļu žāvētāju ražošanas un tirdzniecības aspektam.

Master-san

Riga
Kvalificetajs santehnikis izpildis darbus augstas un karstas udennsvadu un kanalizacijas montazas un apkures udensvada montaza.

SIA"Būvekons Alianse"

Rīga
Uzņēmums piedava: Sadzives,rūpniecibas un lietusūdens kanalizācijas tīklu izbūve. Ūdensapgādes tīklu izbūve ,renovacija un remonts Ventilācijas un kondicionēšanas darbi.

Santehniķis Renārs Nagainis

Rīga
Visu veidu santehnikas darbi (apkure, ūdensapgāde, kanalizācija). Palīdzēšu rast labākos risinājumus darbu izpildē, gan materiālu izvēlē un iegādē.

santehnikis

riga
Piedāvāju profesionāla santehnika pakalpojumus. Veicu visa veida santehniskus darbus. Ūdens sildītāja uzstādīšana no 30 EUR radiatoru uzstādīšana no 35EUR katla uzstādīšana no 100 EUR vannas montāža 35 EUR

meistars Ziedonis Ziediņš

Rīga
Santehnikas iekārtu montāža, demontāža, remonts: boileru, ūdens sildītāju,dvieļu žāvētāju,WC podu,ūdens maisītāju (krānu, vannu, duškabīņu,veļas un trauku mazgājamo mašīnu montāža,ūdens apgādes sūkņu,ūdens mīkstinātāju,attīrīšanas filtru montāža, remonts;u.c.