buv.lv

Interjera dizains 3D vizualizācija Dzīvokļa dizains

MELOTTE SIA

Rīga
Mēbeles un interjera dizainera pakalpojumi.Projekta radīšana.Dokumentācijas sagatavošana būvētājiem.

Uldis Brokāns

Рига
Visa veida vizuālā gaismas reklāma, burti, nestandarta kastes u t.t. Tiešs izgatavotājs.

Художественная мозаика (Art Mosaic)

Рига
Ekskluzīvi risinājumi būvniecībā un remontā. Mākslinieciskā mozaīka izmantojot dabīgo marmoru, smaltu, mozaīkas zeltu. Iekšējā interjera, fasādes, ainavisko objektu, vannas istabu un baseinu, dekorēšana un apdare, mozaīkas paklāju izgatavošana no marmora.www.artmosaic.lv

Studio Monaco

Rīga
Aizkaru salons. Liels aizkaru un mēbeļu audumu sortiments.Logu noformēšana. Aizkaru modelēšana un šūšana.

fressia.lv

Daugavpils
Sagatavojam dizainu radiatora režģiem, sienu paneļiem un citiem dekoratīviem paneļiem. Ražojam tos saskaņā saskan ar dizainu un no izvēlētā materiāla.

Māris Leja

Rīga, Sigulda
Interjera konsultacijas un realizacija, tsk. dekorativa un efektu krasosana, profesionali sienu gleznojumi un VISI parejie ieksdarbi no 0 lidz finisam, nestandarta/paaugstinata rupiguma; krasosana telpam ari ar modernu vacu iekartu, loti atri un kvalitativi, apm. 2Ls/m, var lielu apjomu/ laukumu. iespejams darbs brivdienaas un kaa apaksuznemejam

декор

Киев
Декор интерьера, художественная роспись стен, аэрография, объемные панно на стенах.Росписи выполняются в различных техниках. Золочение, патинирование лепнины, роспись лепнины. Роспись стекла - псевдовитражи. Роспись мебели, керамические панно.Текстильное панно, роспись ткани.

SIA "VL.SHOP"

Rīga
Visi piedāvājumā esošie modeļi ir mēbeles no ražotāja, tādēļ ir iespēja mainīt dīvānu gabarītus, lai tos piemērotu tieši Jums. Izgatavojot dīvānus, tahtas vai krēslus tiks ņemtas vērā tieši Jūsu prasības un vēlmes.

SIA JEKKON

Riga
Dzīvojamo telpu dizaina,privāto māju,publisku telpu dizaina projekti, dekorēšana

Натяжные потолки в Даугавпилсе и Латгалии

Даугавпилс
Piedāvā mākslas un franču uzvelkamo griestu uzstādīšanu un pardošanu Daugavpilī un Latgale.Kvalitatīvus izejmateriālus, profesionālu montāžu un mūsdienīgu dizainu.

SIA "LUSTRAS24 LV"

Rīga
Lustras, sienas bra, stavlampas, āra gaismekļi, lampas-ventilatori, rūpnieciskais apgaismojums

SIA SPSYSTEMS

Daugavpils
Poligrāfijas iekartas jūsu biznesam. Izejmateriāli drukāšanai.

Miguoo Trade Co., Ltd.

suzhou
Cheap Formal Dresses UK sale 70%-80% OFF, from Okdress.co.uk, the more dresses you buy the more discount you will definitely get! Buy now from OKDRESS UK!You can come to our shop to customize what you see inside style,more visit here:http://www.okdress.co.uk/

SIA Silver Hills

Rīga
- Sienas flīze ar Swarovski kristāliem - Lampas - Vāzes - Figūras un statuetes - Svečturi - Dekoratīvie trauki - Kastes un lādītes - Premium dekori - Metāla dekori - Pītie grozi - u. c.

SIA Klejera

Rīga
Dažādu krasu un izmēru gaismekļi. Izgatavošanai ir izmantoti tikai ekoloģiski tīri materiāli, tādi kā papīrs, koka materiāli.