buv.lv

Dzīvokļu remonts Kosmetiskais remonts Telpu apdare

SIA REAL BŪVE

Rīga
Veicam visa veida celtniecības un remonta darbus. Dzīvokļu, biroju, privātmāju kapitālo vai kosmētisko remontu. Izpildīsim visus uzdevumus, kuri saistīti ar remonta un apdares darbiem. Garantija! Piezvaniet un mēs būsim priecīgi pārvērst Jūsu remonta idejas realitātē!

SIA MASTER CITY

Rīga
Piedāvājam visplašāko pakalpojumu klāstu Jūsu mājai vai birojam: santehniķa, elektriķa pakalpojumi, mājas meistars, tehnikas un mēbeļu montāža un remonts, apdares darbi utt.. Ātra un kvalitatīva darbu izpilde! Veicamo darbu garantija!

SIA JUSV TRADE

Rīga
Бригада строителей при магазине стройматериалов ( www.buvdarbiem.lv ) выполнит отделочные работы любой сложности. Выполняем косметический и капитальный ремонт, а также все задачи связанные с ремонтно-отделочными работами: -

URBSANA.LV

Rīga
Caurumu urbšana, ailes izzāģēšana sienās un grīdās. Caurumu urbšana ventilācijai, santehnikai, siltumapgādei, elektrībai un citiem inženiertehniskajiem tīkliem. Logu un durvju ailes izzāģēšana, metāla konstrukcijas nostiprināšana pēc projekta. Kvalitatīvs darbs un saprātīgas cenas.

Mаster

Riga
Plašu profilu meistari izpildis jebkurus apdares darbus: kosmetisko,kapitalo,remontus,reģipša konstrukcijas,piekaramie gresti,apmēšana,krāsošana,tapešu līmēšana,lamināta ieklāšana,logu un durvju uzstādišana,dažadu sledžu uzst.un citi darbi.

DEkoProjekt

Riga
Visaugstākās klases dekoratīvā apdare, patinēšana, zeltīšana, sienu gleznojumi, venēcijas apmetums. Sauciet mūsu jauko komandu un mēs paveiksim jūsu mājā to, ko nespēj citi.

Aleksandr

Riga
špaktelēšana, krāsošana, tapetes, ģipškartons (reģipsis), lamināts + dizaina plānošana. Liela pieredze, savs instruments. Izskatīšu visus piedavājumus, par cenu vienosimies. Ja vēlaties kvalitatīvi un estētiski paveiktu darbu, zvaniet.

NORDHUSE

COPENHAGEN
Датская-,NORSK строительная компания Team ищет партнеров или рабочих в сфере строительства. Все детали по телефону или эл. почте.

veseligamaja.lv

Daugavpils
Vai Jūsu telpās nepietiek svaiga gaisa un/vai liels mitrums, svīst logi, pelējums uz sienām, kondensāts uz logiem? Loga vārsts Airbox Comfort – lēts un efektīvs risinājums, lai atbrīvotos no aizlikuma, mitruma, logu svīšanas un pelējuma problēmām. Cena: 14 €

SIA "TAG būve"

Rīga
Mūsu profesionālā meistaru komanda izdarīs jebkādu remonta darbu jūsu dzīvoklī vai mājā. Esam labi aprīkoti, runājam latviešu, krievu, angļu valodās, strādājam Rīgā un Rīgas rajonos, ar fiziskām un juridiskām personām. Veicam avārijas izbraukumus. Zvaniet un piesakiet savu meistaru!

Агентство "Домашний Ангел"

Рига
Aģentūra "Mājas Eņģelis" steidzamā remonta Servisu dienests (Flīze, laminat, tapetes, rozešu aizstāšana, slēdžu, karnīžu uzstādīšana un t.t..)

Red Cube Team

Copenhaga
nepieciešams būvniecības komanda strādāt Dānijā, iekšējā otdklka, krāsošana, darbi, apmetuma, grīdas, logi.

IK "Buvleks"

Daugavpils
Remonta un apdares darbi Daugavpilī. Mūsu meistari veiks visa veida apdares darbu veidus visaugstākajā līmenī un par saprātīgām cenām. Izvēloties mūs, Jūs iegūsiet tieši rezultātu jūs sagaida. Rakstiet uz e-pastu vai zvaniet, būs priecīgi atbildēt uz visiem jautājumiem.

SIA Neksos

Рига
Veicam dzīvokļu, ofisu remontus, visu veidu apdares darbus. Sastadit tāme. Pieņemamas cenas. Ātri!!! Kārtīgi!!! Kvalitāti garantējam!!! Atbildīga attieksme pret darbu!!!